Atölye Hizmetleri


Türkiye'nin Tek Tam Ekipmanlı 
Kostüm Atölyesi

Sadece Birkaç Neden...

Projenizde Size Yardımcı Olmamız İçin Onlarca Neden Sayabiliriz. En Önemli Bir Kaç Neden İse Şunlar:

 • 1

  Planlama

  Ne yapıyor olursanız olun, ortaya bir kostüm çıkarmak için iyi bir tasarım ve tasarımı uygulayacak güçlü bir ekibiniz olması lazım. Sadece güvendiğimiz projelerin işlerini aldığımız için, edindiğimiz tecrübe doğru planlama için size gereken yolu gösterecek.

  Böylece tasarımlarınızın uygulanabilirliği hakkında bir fikriniz olacak ve eksikleri tamamlamanız için biz size destek olacağız.

 • 2

  Gerçekleştirme

  Tasarımların uygulanabilir olması için en önemli şey, kullanılacak materyallerdir. Binlerce çeşit kumaşımız tabiki herkesin hizmetinde; ancak atölyemiz için üretilen özel tasarım kumaşlar ve ek ürünler, çalıştığımız projelerin daha orjinal olmasını katkı sağlıyor. 
  Ayrıca dünyadaki örnek kostüm atölyelerinin sahip olduğu tüm özellikler sizin için Atölye Satre'de sağlanıyor.
  Sadece iş yapılan bir alan olmaktan öte, gece gündüz çalışanlar için bir yaşam alanı da sağlayan atölyemiz "huzurlu bir iş yeri" sunma amacıyla kurulmuştur.

 • 3

  Prestij

  Her işi kabul etmeyişimizin en önemli nedeni her zaman en yüksek kaliteyi sunmak istememiz. Bu sebeple yaptığımız her işin arkasında durur ve daha iyisinin yapılamayacağını iddia ederiz. Yabancı film ve dizilerin, uluslararası organizasyonların kostüm ve giyimlerini yaptığımız Atölyemizden çıkan her proje, görsel olarak en üst kaliteyi vadeder.

 • 4

  Hız

  Hem tecrübemiz hem de en iyiyi sağlama iddiamızla olabilecek her projede en hızlı üretim garantisi veriyoruz. Bunun dışında gelebilecek projelerle ilgili ön görüşümüz ile ürettiğimiz binlerce hazır tarihi kostüm, üzerinde değişiklik yapılıp kullanıma hazır hale getirilmek için depomuzda beklemektedir.

Atölyelerimizden Fotoğraflar

Bir iş yeri olduğu kadar, eğitim alanı olarak da düşündüğümüz atölyelerimizin bazı bölümleri çalışma saatleri boyunca tüm öğrencilere açıktır. 

Salon

Kostüm Deposu

Çalışma Alanı

Atölye Ürünleri

Birinci Kesimhane 

İkinci Kesimhane

© Copyright 2019 | All Rights Reserved